Proxima
Proxima
Київ, Ул. Якуба Коласа 2, оф. 68
Проектування котеджу Київ

Проектування котеджу Київ

140 грн
Замовити
Код 76697
Постачальник Proxima
Сайт постачальника proxima.com.ua
Одиниця виміру 1кв.м
Оцінка

Опис

Архітектурно-будівельна компанія Proxima пропонує послуги з проектування заміського будинку, котеджу, дачі в Києві та Київській області.

Кожна людина, вирішивши побудувати свій власний будинок, починає свій шлях з пошуку і вивчення спеціальної інформації. Набуває барвисті журнали, що стосуються всіх аспектів сучасного будівництва, відвідує тематичні інтернет ресурси, цікавиться новітніми розробками архітекторів, вивчає різні каталоги, де описані найрізноманітніші проекти будинків, опис технологій і т.д. І іноді потенційні забудовники приходять до думки, що ідеально підходить для них проекту котеджу не буває. В цьому випадку сподобався проект котеджу необхідно переробляти для конкретних потреб, так як істотні зміни неминучі: інші навантаження на перекриття, інша розводка інженерних систем, інший розподіл навантажень на фундаменти і т.д. При виборі готового проекту будинку необхідний перерахунок цілих розділів, а то і всього проекту. Дана проблема може мати два варіанти її вирішення. По-перше - внесення змін до сподобався проект будинку виходячи з умов, смаків і індивідуальних потреб майбутнього забудовника. Шлях другий - розробка індивідуального проекту будинку або котеджу. Ми можемо допомогти в цьому - вивчивши складене Замовником технічне завдання на розробку проекту індивідуального заміського будинку, архітектор зможе визначити стиль, до якого тяжіє Замовник, з'ясує спосіб життя його сім'ї і потреби, а в результаті видасть той будинок, зовнішній вигляд і планування якого сподобається майбутньому забудовнику. Процес створення повного пакету проектної документації за часом займає від 1 до 2 місяців, вартість варіюється в межах 10-15 у.о. за один квадратний метр загальної площі будинку.

Будівництво за індивідуальним проектом дозволяє побудувати саме такий заміський будинок, про який ви мріяли, що втілює всі ваші ідеї, потреби і смаки. Крім того, він буде єдиним і не схожим ні на який інший. Тому деякі замовники вважають за краще будувати свої заміські будинки саме за індивідуальним проектом. Звернувшись до нас, ви зможете побудувати свій будинок буквально з нуля. Ми допоможемо реалізувати всі Ваші давні мрії, ідеї, бажання і зробимо Ваш БУДИНОК ідеальним в усіх відношеннях.

Сайт: http://www.proxima.com.ua

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Дивіться також

Інші пропозиції