Proxima
Proxima
Київ, Ул. Якуба Коласа 2, оф. 68
Фото  1 Проектування котеджу Київ 76697

Проектування котеджу Київ

140 грн
Замовити
Код 76697
Постачальник Proxima
Сайт постачальника proxima.com.ua
Одиниця виміру 1кв.м
Оцінка

Опис

Архітектурно-будівельна компанія Proxima пропонує послуги з проектування заміського будинку, котеджу, дачі в Києві та Київській області.

Кожна людина, вирішивши побудувати свій власний будинок, починає свій шлях з пошуку і вивчення спеціальної інформації. Набуває барвисті журнали, що стосуються всіх аспектів сучасного будівництва, відвідує тематичні інтернет ресурси, цікавиться новітніми розробками архітекторів, вивчає різні каталоги, де описані найрізноманітніші проекти будинків, опис технологій і т.д. І іноді потенційні забудовники приходять до думки, що ідеально підходить для них проекту котеджу не буває. В цьому випадку сподобався проект котеджу необхідно переробляти для конкретних потреб, так як істотні зміни неминучі: інші навантаження на перекриття, інша розводка інженерних систем, інший розподіл навантажень на фундаменти і т.д. При виборі готового проекту будинку необхідний перерахунок цілих розділів, а то і всього проекту. Дана проблема може мати два варіанти її вирішення. По-перше - внесення змін до сподобався проект будинку виходячи з умов, смаків і індивідуальних потреб майбутнього забудовника. Шлях другий - розробка індивідуального проекту будинку або котеджу. Ми можемо допомогти в цьому - вивчивши складене Замовником технічне завдання на розробку проекту індивідуального заміського будинку, архітектор зможе визначити стиль, до якого тяжіє Замовник, з'ясує спосіб життя його сім'ї і потреби, а в результаті видасть той будинок, зовнішній вигляд і планування якого сподобається майбутньому забудовнику. Процес створення повного пакету проектної документації за часом займає від 1 до 2 місяців, вартість варіюється в межах 10-15 у.о. за один квадратний метр загальної площі будинку.

Будівництво за індивідуальним проектом дозволяє побудувати саме такий заміський будинок, про який ви мріяли, що втілює всі ваші ідеї, потреби і смаки. Крім того, він буде єдиним і не схожим ні на який інший. Тому деякі замовники вважають за краще будувати свої заміські будинки саме за індивідуальним проектом. Звернувшись до нас, ви зможете побудувати свій будинок буквально з нуля. Ми допоможемо реалізувати всі Ваші давні мрії, ідеї, бажання і зробимо Ваш БУДИНОК ідеальним в усіх відношеннях.

Сайт: http://www.proxima.com.ua

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції